Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #229476

IT Kasutajatoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT tugiisku tööülessanneteks on:
-Toetada Soomes asuvaid kliente IT alaste küsimuste lahendamisel nii telefoni kui e-maili teel
-Registreerida kliendipöördumised, neid analüüsida, leida sobiv lahendus anda kliendile abistavad juhised
-Hallata kliendiandmebaase ja juhendeid

Ootused kandidaadile

Kandidaat peab:
- Omam eelnevalt kogemust IT valdkonnas või vastavat eriharidust
- Rääkima ja kirjutama vabalt nii SOOME kui INGLISE keeles
- Olema hea suhtlemis-ja eneseväljendusoskusega
- Tundma end hästi klienditeenindusolukordades
- Oskama mõista klienti tema probleemides ja suutma leida kiired lahendused neile
- Oskama ja soovima teha meeskonnatööd
- Omama tahet edasi areneda ja õppida IT valdkonnas
Kasuks tuleb:
-Rootsi või vene keelte oskamine
- Varasem kaubanduses- ja/või teeninduses töötamise kogemus

Ettevõte pakub

-Kaasaegset töökeskkonda ja häid töövahendeid
- Sisseelamisfaasis vajalikku väljaõpet ja hilisemat igakülgset tuge oma valdkonna ekspertidelt;
- Võimalust saavutada väljakutset pakkuvaid eesmärke ning saada väärilist töötasu;
- Vastutusrikast tööd rahvusvahelises ning innovaatilises ettevõttes;
- Nooruslikku ja ambitsioonikat meeskonda ning enesearendamise võimalusi.

Lisainfo

Suomenkielinen Cv katsotaan eduksi. Ansioluettelussa selvittä tarkalleen hyvin omia IT ala tuntemusta ja osaamista.

Tööpakkumise number
#229476