Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342681

IT kasutajatoe spetsialist (soome keel)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toetada klienti IT alaste küsimuste lahendamisel nii telefoni kui e-maili teel soome keeles;
  • Registreerida kliendipöördumised, neid analüüsida, leida sobiv lahendus anda kliendile abistavad juhised;
  • Hallata kliendiandmebaase ja juhendeid.

Ootused kandidaadile

  • Oskad soome heal tasemel;
  • Oled hea suhtlemis-ja eneseväljendusoskusega;
  • Soovid klienti mõista ja teda aidata;
  • Sulle meeldib töötada meeskonnas;
  • Suudad kiiresti omandada uut informatsiooni ja arendada oma teadmisi IT valdkonnas.

  • Sisseelamisfaasis vajalikku väljaõpet ja hilisemat igakülgset tuge oma valdkonna ekspertidelt;
  • Nooruslikku ja ambitsioonikat meeskonda ning enesearendamise võimalusi;
  • Kaasaegset töökeskkonda ja häid töövahendeid;
  • Võimalust saavutada väljakutset pakkuvaid eesmärke ning saada väärilist töötasu;
  • Vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • Võimalust töötada nii täiskoormuse kui osalise koormusega

Lisainfo

Tööle asumise aeg: kokkuleppel, esimesel võimalusel

Asukoht: Tallinn
Tööaeg: 40 tundi nädalas või vähem, vahetustes E-R 5.30-22.00, L 5.30-19.00, P-11.00-22.00 või E-R 7.00-17.00
Oled oodatud endast märku andma, saates CV läbi CV-Keskuse või saates e-kirja cv(a)ee.fujitsu.com hiljemalt 25.maiks 2014.

Tööpakkumise number
#342681

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. mai 2014
Kuulutus sisestati:
15. mai 2014

AS Fujitsu Estonia on rahvusvahelise IT-kontserni Fujitsu osa. Eestis oleme üks juhtivatest IT teenuseid pakkuvatest ettevõtetest ja siinsel turul tegutseme juba alates 1992. aastast. Meie kontorid asuvad nii Tallinnas kui Tartus. Ligi 250 oma ala spetsialistiga osutame oma klientidele arvuti- ja tarkvarasüsteemidega seotud teenuseid ning pakume laias valikus tarkvara- ja riistvaratooteid. Tarkvarasüsteemide osas pakume klientidele nii valmislahendusi kui ka kliendikesksete eriprojektide väljatöötamist alates analüüsist ja arendamisest kuni juurutamise ja hooldamiseni.

Meie kohta leiad lisainfot: www.fujitsu.ee.

Vaata rohkem