Värsked tööpakkumised

IT kasutajatoe spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358852

Tööpakkumise number

358852

Töö kirjeldus

Itella Grupi IT meeskonda on oodatud

IT KASUTAJATOE SPETSIALIST

kelle töö eesmärgiks on Balti riikide ja Soome rahvusvahelise maanteetranspordi osakonna töötajatele IT kasutajatoe osutamine.

Tööülesannete hulka kuuluvad lao- ja transpordi tarkvaralahenduste ning IT süsteemide kasutajatoe pakkumine regiooni töötajatele, süsteemi võtmekasutajatelt saadud parendusettepanekute kogumine, analüüs, süsteemide parendus- ja täiendusettepanekute spetsifikatsioonide koostamine ja elluviimise tagamine, IT kulude eelarvele vastavuse kontrollimine. IT kasutajatoe spetsialist osaleb piirkondlikes IT projektides ja on esimeseks kontaktisikuks IT küsimustes oma regiooni töötajatele.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
• kõrgharidus IT valdkonnas
• IT süsteemide haldamise kogemus rahvusvahelises ettevõttes vähemalt 5 aastat, lao- ja logistikasektoris töötamise kogemus on eeliseks
• iseseisvalt töötamise, samuti tööde planeerimise ja korraldamise oskus, algatusvõime
• head meeskonnatööoskused
• projektijuhtimise oskus
• valmidus tööreisideks
• väga hea erialase inglise ja eesti keele oskus kõnes ja kirjas, soome, vene, läti ja leedu keele oskus annavad eelise

Ettevõte pakub omalt poolt huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises kontsernis, häid arengu- ning koolitusvõimalusi, toredat meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2014

MPS Eesti kliendiks on Itella Logistics.

Itella Logistics OÜ on Itella Korporatsiooni kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti, Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Alates 2009 aastast teenindame oma kliente uues logistikakeskuses, mis asub Rae vallas Lehmja külas.