https://www.cvkeskus.ee/634079

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #634079

IT-juht

Firma nimi peidetud
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega IT juhile, kes vastutab koos oma meeskonnaga kogu IT valdkonna toimimise eest Lemeks Grupis, haldab olemasolevaid teenuseid, arendab uusi lahendusi ning teeb koostööd nii ettevõttesiseste kasutajate kui väliste koostööpartneritega.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on erialane haridus ja töökogemus IT juhina suures ettevõttes. Oled valmis endale detailideni selgeks tegema meie tegevuse spetsiifika ning oskad äripoole vajadused siduda IT lahendustega. Tunned end kindlalt nii inimesi, valdkonda kui eelarvet juhtides, oled algatus- ja koostöövõimeline, valmis võtma vastutust ja ka ise käed külge lööma.


Ettevõte pakub

Pakume Sulle võimalust rakendada oma teadmisi ja kogemusi Eesti ühes suuremas puidu- ja metsatööstuskontsernis, palju huvitavat tööd, erialaseid koolitusi ning toetavaid kolleege. Sinupoolset tugevat panust hindame vääriliselt.
Töökoht asub Tartus.


Tööpakkumise number
#634079

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

Firma nimi peidetud

Lemeks on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on 26 tegutsemisaasta jooksul arenenud üheks suuremaks puidu- ja metsatööstuskontserniks Eestis. Lemeks Gruppi kuulub üle 30 tütar- ja sidusettevõtte, mis annavad tööd pea 1000 inimesele. Grupi 2018. aasta käive oli ca 200 mln eurot.

Meie missiooniks on anda Eesti puidule lisandväärtus kohapeal, osaledes puidu väärindamise ahelas metsa kasvatamisest lõpptarbija tooteni. Oma tegevuses peame oluliseks vastutustundlikkust ja keskkonnasõbralikkust. Oleme innovaatilised, väärtustame traditsioone ning väärikat ajalugu.

Vaata rohkem