Värsked tööpakkumised

IT-juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173692

Tööpakkumise number

173692

Töö kirjeldus

IT-juht koordineerib infotehnoloogilist toimimist ja arendamist A. Le Coq Grupis vastavalt äriprotsesside vajadustele ning sama valdkonna koordineerimist grupi Läti ja Leedu sõsarettevõtetega. IT-juhi peamised abilised majandustarkvara MOVEX administreerimisel on andmebaasi administraatorid ja koostööpartnerid. Põhiline töökoht asub Tartus, kuid ametikoht eeldab liikumist Soomes ja Baltikumis.

Põhilised tööülesanded on:
- ettevõtte(te) infotehnoloogiategevuste planeerimine ja läbiviimiste tagamine koos tegevuste koordineerimisega Baltikumis
- IT-meeskonna juhtimine tagamaks töökorralduse toimivus
- MOVEX-programmi jt arendusprojektide juhtimine
- ettevõtte(te) aruandlussüsteemi toimimise tagamine ja arendamise infotehnoloogiline teostamine
- IT-alaste konkursside korraldamine (andmeside, serverid, tarkvara) ja koostöö arendamine koostööpartneritega

Nõudmised kandidaadile

Sul on erialane või majandusalane kõrgharidus koos vähemalt 2-aastase juhtimiskogemusega (soovitavalt suuremas ettevõttes või tööstusettevõttes).

Sinu teadmised ja kogemused IT-valdkonnas lubavad Sul öelda, et pakutav ametikoht on Sulle jõukohane:
- teadmised ERP süsteemidest ning kogemused mõne ERP rakendamisel/arendamisel (kasutame Lawson M3 (Movex))
- kogemused ja teadmised operatsioonisüsteemidest: Solaris (või muu Unix'i op.süsteem) ja Windows
- kogemus ja teadmised andmebaasidega töötamisest: Oracle, MS SqlServer
- kogemus ja teadmised MS Office, MS Exchange rakendamisel
- teadmised ja oskused andmeturbe ja andmevõrkude administreerimisel ja arendamisel

Oled analüüsi-, organiseerimis- ning otsustusvõimeline ja Sul on head teadmised ettevõtte toimimise üksikutest protsessidest tervikuni.
Oskad hästi inglise keelt nii kõnes kui kirjas ning räägid ka vene keelt.

Kasuks tuleb soome keele oskus ja kogemus Business Object rakendamisel.

Pakume Sulle mitmekülgseid väljakutseid rahvusvahelises seltskonnas.
Sõbralikku kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda ning töövahendeid.
Töötasust ja soodustustest räägime vestlusel.

Lisainfo

Ootame Sinu motivatsioonikirja (soovitavalt inglise keeles).

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2009
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2009

A. Le Coq on Olvi Gruppi kuuluv suurim joogitööstus Eestis, mis omab emaettevõtet Soomes ning sõsarettevõtteid Cesises, Ragutises ning Valgevenes.