Tööpakkumise number

565562

Prike AS IT-juht

Töö kirjeldus

Ettevõtte IT strateegia väljatöötamine, äriprotsesse toetava tarkvarade ja süsteemide arendamine ning halduse koordineerimine, enese kursis hoidmine uuenduslike IT tehnoloogiatega ning nende võimaluste tutvustamine juhtkonnale.

Nõudmised kandidaadile

• Sa omad töökogemust ja kõrgharidust IT valdkonnas.
• Sa oskad äripoole vajadused siduda IT tehnoloogilise lahendustega.
• Sa räägid heal tasemel eesti ja inglise keelt.
• Sa oled initsiatiivikas ja hea suhtleja.

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände kogu Baltikumis turundavas ning müüvas ettevõttes.
Võimalus osaleda Joogieksperdi koolitusprogrammis!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2018
Kuulutus sisestati:
2. november 2018
Soovin kandideerida

IT-juht

PRIKE AS

Prike - Joogieksperdid aastast 1992.

AS Prike tegutseb 3 Baltikumi riigis. AS Prike tooteportfelli kuulub üle 100 maailma tuntuima joogibrändi: Captain Morgan, Smirnoff, Gordons jt., lisaks sellele on meie tootevalikus rohkelt luksusbrände :Hennessy, Moët & Chandon , Dom Perignon, Tanqueray, Zacapa, Single Malts jt.

AS Prike pakub veinivalikut, mis sobib nii tavatarbijaile kui ka veinigurmaanidele. Tootevalikus on esindatud kõikide parimate veinivalmistamise piirkondade (Prantsusmaa, Hispaania, Itaalia, USA, Austraalia, Argentiina, Tšiili ja Uus-Meremaa) tuntuimad veinitootjad.

Meie partnerid hindavad meie kogemusi ja oskusi ehitada tipptasemel kvaliteetbrände. Paljud meie poolt esindatavad brändid on omas kategoorias maailmas esikohal ning samale positsioonile on need läbi meie aastatepikkuse töö ja kogemuse jõudnud ka Eestis

Meie tiim koosneb 128 professionaalsest inimesest üle Baltikumi.

Täpsem info www.prike.ee.

Vaatan ettevõtte profiili