Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180294

IT-juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oma uues töös teostad end Eesti ühe suurima IT-organisatsiooni arendamisel. Vastutad ligi sajast inimesest koosneva meeskonna juhtimise eest ja aitad neil püstitatud eesmärkideni jõuda. Oled juhtkonna partner kõigis IT strateegilistes küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • oled IT-alase või tehnilise kõrgharidusega
  • oled tõestanud end eduka juhina suures organisatsioonis
  • tead, kuidas toimib kaasaegne IT-organisatsioon ja kuidas aitavad parimad IT- lahendused kaasa ettevõtte arengule
  • oled kursis IT arengute ja kaasaegsete tehnoloogiatega
  • omad rahvusvahelise koostöö kogemust
  • oled iseseisev ja initsiatiivikas
  • Sul on väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
  • valdad eesti, inglise ja vene keelt

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust juhtida meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate IT projektidega
  • osalemist unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega
  • võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri arendamises

Tööpakkumise number
#180294
IT-juht