Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #180294

IT-juht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oma uues töös teostad end Eesti ühe suurima IT-organisatsiooni arendamisel. Vastutad ligi sajast inimesest koosneva meeskonna juhtimise eest ja aitad neil püstitatud eesmärkideni jõuda. Oled juhtkonna partner kõigis IT strateegilistes küsimustes.

Nõudmised kandidaadile

  • oled IT-alase või tehnilise kõrgharidusega
  • oled tõestanud end eduka juhina suures organisatsioonis
  • tead, kuidas toimib kaasaegne IT-organisatsioon ja kuidas aitavad parimad IT- lahendused kaasa ettevõtte arengule
  • oled kursis IT arengute ja kaasaegsete tehnoloogiatega
  • omad rahvusvahelise koostöö kogemust
  • oled iseseisev ja initsiatiivikas
  • Sul on väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
  • valdad eesti, inglise ja vene keelt

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust juhtida meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate IT projektidega
  • osalemist unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega
  • võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri arendamises

Tööpakkumise number
#180294

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia infotehnoloogia teenistus toetab kontserni äritegevust, kattes kogu kontserni IT-vajadused nii arenduse kui ka hoolduse vallas. Meie nooruslik ja ambitsioonikas spetsialistide meeskond seisab silmitsi põnevate ja mahukate väljakutsetega. Loome uut kliendiinfosüsteemi, hangime mõõteteenuste andmebaasi ja dokumendihaldussüsteemi, juurutame võrguhaldustarkvara, käivitumas on e-äri arendusprojekt. Kasutame töös tipptasemel tehnoloogiaid ja meie partneriteks on parimad asjatundjad kogu maailmast.

Vaata rohkem