Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #387859

IT-juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tule,pakume Sulle põnevat eneseteostamise võimalust rahvusvahelises organisatsioonis!

Sinu tööülesanded:

- IT osakonna juhtimine ja tööde kordineerimine
- Koostöös klientidega tööplaani koostamine
- Lähteülesande kooskõlastamine
- Olemasolevate klientidega suhtlemine ja suhete hoidmine
- Uute klientidega kohtumine

Nõudmised kandidaadile

- Sul on olemas IT valdkonnas töötamise kogemus
- Oled iseseisev, proaktiivne ja hea koostöövõimega
- Oled järjekindel ning väga hea suhtlemisoskusega
- Sul on IT alane kõrgharidus
- Sa valdad eesti keelt

Ettevõte pakub

- Toredat ja toetavat meeskonda
- Mugavat ja kaasaaegset kontorit Tallinna kesklinnas
- Eneseteostusvõimalust ning täiendkoolitusi
- Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#387859

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2015

Edisoft on rahvusvaheline IT lahenduste arendaja ja pakkuja. Me tegutseme edukalt juba 15 aastat Baltimaa ja Venemaa turul. Edisoft tegeleb sise-,ning välisdokumentide haldussüsteemidega.

Vaata rohkem

You are applying to:
IT-juht