Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179357

It juht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on Flexa Eesti AS infotehnoloogia alase strateegia ja projektide väljatöötamine ja elluviimine vastavalt ettevõtte strateegiale.

Tegemist on uue loodava ametikohaga.

Ootused kandidaadile

  • Kõrg- või keskeriharidus infotehnoloogia erialal.
  • Majandustarkvara Dynamics Axapta (DAX) või muu majandustarkvara (ERP- Enterprice Resource Planning) programmeerimise ja seadistamise oskus ettevõttepoolse juurutaja tasemel, ERP-i kasutamisoskus , ettevõtte töötajate juhendamine ja õpetamine DAX-i kasutamisel.
Kasuks tuleb varasem ERP-i juurutusprotsessi kogemus, äriprotsesside ja nende omavaheliste seoste tundmine.
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas (vene keele tase igapäevaoskuste tasemel).
  • Üldteadmised serverite seadistamisest ja haldamisest AD domainis ja võrgupõhistes Cisco tehnoloogiates.
  • Üldteadmised serveriplatvormide (MS Windows, Domain Controller etc) seadistamisest ja haldamisest.
  • Arvutikasutamise oskus ja kasutajate abistamise oskus (MS Office programmid, SharePoint Server, Citrix, Symantec Antivirus).
  • Orienteeritus tulemustele, initsiatiivlikus, analüüsivõime, meeskonnatöö oskus, läbirääkimiste oskus, protsesside juhtimisoskus, inimeste juhtimisoskus, ressursside juhtimisoskus.

  • Head võimalust ametialaseks arenemiseks ja eneserealiseerimisvõimalust kasvavas
rahvusvahelises ettevõttes
  • Enesearendusvõimalust ja häid töötingimusi
  • Konkurentsivõimelist tasustamispaketti

Tööpakkumise number
#179357
It juht