Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179357

It juht

Firma nimi peidetud
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on Flexa Eesti AS infotehnoloogia alase strateegia ja projektide väljatöötamine ja elluviimine vastavalt ettevõtte strateegiale.

Tegemist on uue loodava ametikohaga.

Nõudmised kandidaadile

  • Kõrg- või keskeriharidus infotehnoloogia erialal.
  • Majandustarkvara Dynamics Axapta (DAX) või muu majandustarkvara (ERP- Enterprice Resource Planning) programmeerimise ja seadistamise oskus ettevõttepoolse juurutaja tasemel, ERP-i kasutamisoskus , ettevõtte töötajate juhendamine ja õpetamine DAX-i kasutamisel.
Kasuks tuleb varasem ERP-i juurutusprotsessi kogemus, äriprotsesside ja nende omavaheliste seoste tundmine.
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas (vene keele tase igapäevaoskuste tasemel).
  • Üldteadmised serverite seadistamisest ja haldamisest AD domainis ja võrgupõhistes Cisco tehnoloogiates.
  • Üldteadmised serveriplatvormide (MS Windows, Domain Controller etc) seadistamisest ja haldamisest.
  • Arvutikasutamise oskus ja kasutajate abistamise oskus (MS Office programmid, SharePoint Server, Citrix, Symantec Antivirus).
  • Orienteeritus tulemustele, initsiatiivlikus, analüüsivõime, meeskonnatöö oskus, läbirääkimiste oskus, protsesside juhtimisoskus, inimeste juhtimisoskus, ressursside juhtimisoskus.

  • Head võimalust ametialaseks arenemiseks ja eneserealiseerimisvõimalust kasvavas
rahvusvahelises ettevõttes
  • Enesearendusvõimalust ja häid töötingimusi
  • Konkurentsivõimelist tasustamispaketti

Tööpakkumise number
#179357

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2009

CVO Recruitment Estonia OÜ kliendiks on juhtiv laste- ja noortemööbli tootja Flexa Eesti AS. Flexa Group Furniture Devision hõlmab Flexa ettevõtteid Euroopas, Ameerika Ühendriikides ja Hiinas, kuid ka Thuka ettevõtet Taanis ning Zao Zapkarellest Venemaal. Flexa müügiesindused on Saksamaal, Prantsusmaal, Suurbritannias, Hispaanias, Ühendriikides ja Hiinas.
Flexa Eesti AS on 1994. aastal loodud täielikult Taani kapitalil põhinev Eesti äriühing, mis
toodab männipuidust mööblikomponente, liimkilpe ning lastemööblit. Firma tootmisüksus
asub Lääne-Virumaal Kadrinas.

Vaata rohkem