Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32897

IT-JUHT

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT infrastruktuuri ja infosüsteemide planeerimine ja projektide elluviimine,
IT infrastruktuuri ja infosüsteemide toimimise tagamine.

Ootused kandidaadile

IT juhi töökogemus vähemalt 3 aastat,
majandus- või infotehnoloogiaalane kõrgharidus,
teadmised rakendusprogrammidest, op. süsteemidest, arvutivõrgust, andmesidest, riistvarast,
kogemused projektijuhtimise valdkonnas.

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

Sooviavaldus ning CV koos palgasooviga saata 20. augustiks märgusõnaga "IT-juht" aadressil:
SA Ida-Viru Keskhaigla
Ravi 10
30322 Kohtla-Järve

Tööpakkumise number
#32897
IT-JUHT