Värsked tööpakkumised

IT juhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112372

Tööpakkumise number

112372

Töö kirjeldus

• hotellis kasutatavate programmide installeerimine, hooldamine ja võimalike vigade kõrvaldamine
• arvuti- ja kommunikatsioonivõrgu administreerimine
• hotelli riistvara ja arvutivõrgu hooldamine
• IT rikete kohene kõrvaldamine
• IT juhi assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus
• eelnev kasutajatoe kogemus ja töökogemus IT valdkonnas
• hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
• teadmised Microsofti toodetest (Windows XP ja MS Office)
• üldteadmised arvutitest, teadmised võrgust
• usaldusväärsus, koostöövõime ja lojaalsus ettevõttele

Ettevõte pakub

• meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
• kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Eesmärk: ettevõtte infotehnoloogilise ja sidekonseptsiooni administreerimine, arendamine ja hooldamine, et tagada kõikide osakondade tõrgeteta töö.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2008. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust.