Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58890

IT juhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • riistvara hoolduse organiseerimine (ca 220 arvutit)
  • tarkvara hooldus ja installeerimine
  • Office-pakettide helpdesk
  • serverite administreerimine

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt IT-alane eriharidus
  • soovitavalt Microsoft'i toodete koolituste sertifikaadid
  • kogemus töötamisel operatsioonisüsteemide ja Office-pakettidega
  • eesti, vene ja inglise keele oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • kõrge stressitaluvus
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

eneseteostust võimaldavat stabiilset töökeskkonda

Lisainfo

www.stokker.com

Tööpakkumise number
#58890