Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54259

IT-ja arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • infosüsteemide arendamise ja kasutamise planeerimine, koordineerimine ja juhendamine;
  • infotehnoloogia vahenditele tehtavate kulutuste planeerimine ja jälgimine;
  • uute infotehnoloogiliste lahenduste juurutamine;
  • organisatsiooni töö efektiivsuse tõstmine ja juhtimine läbi arendustegevuse;
  • arendusprojektide väljatöötamine ning elluviimine vastavalt organisatsiooni arengustrateegilistele plaanidele;
  • igapäevase kasutajatoe pakkumine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • eesti ja inglise keele väga hea oskus nii kõnes kui kirjas;
  • erialaste standardite ja süsteemide põhjalik tundmine;
  • väga head teadmised IT-alaste süsteemide juurutamisest
  • analüüsi- ja algatusvõime;
  • väga hea analüüsivõime;
  • väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
  • kasuks tuleb eelnev meeskonna juhtimise ja eestvedamise kogemus ning vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • pikaajalist koostööd arenevas hariduskontsernis
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • sõbralikku meeskonda
  • häid tingimusi tervise edendamiseks (jõusaal, kergejõustikuareen)

Tööpakkumise number
#54259