Värsked tööpakkumised

IT insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26800

Tööpakkumise number

26800

Töö kirjeldus

AS Merit Tarkvara võtab oma Tartu osakonda tööle IT inseneri. Ametikoha eesmärk on klientide IT alane konsulteerimine ja teenindamine, arvutisüsteemide projekteerimine, juurutamine ja riistvara müük.

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud teadmised ja oskused:
• Enamlevinud süsteemitarkvarade tundmine: MS-DOS, Unix/Linux, Windows 95/98/NT/2000/XP, Windows NT/2000/2003 Server
• Administraatori kogemused ühes alljärgnevas süsteemis: Windows NT/2000, Unix/Linux, Novell
• Arvutivõrgu riistvara ja paigaldamise tehnoloogia hea tundmine
• Andmebaaside tööpõhimõtete tundmine: FoxPro, SQL
• Oskus turvaliselt kasutada ja rakendada internetti ja andmesidevahendeid (tulemüür, viirusetõrje serveri tasandil)
• Kõrgharidus või selle omandamine

Edukal kandidaadil on järgmised isiksuseomadused:
• Positiivne töökogemus klientide teenindamisel
• Hea suhtlemisoskus ja korrektne käitumine
• Oskus vältida konflikte ja toime tulla keerukates suhtlussituatsioonides
• Usaldusväärsus, täpsus ja kohusetundlikkus
• Orienteeritus tulemusele ja soov ennast teostada
• Hea ajaplaneerimise oskus
• Huvi infotehnoloogiliste uuenduste vastu

Pakume sõbralikku kollektiivi, huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning tulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Palume saata CV enne 15. veebruari 2004.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2004

AS Merit Tarkvara on Eesti juhtiv infotehnoloogiafirma ja majandustarkvara tootja. Meie klientideks on mitutuhat firmat väikestest suurteni, kes kasutavad meie majandustarkvara või kus töötavad meie paigaldatud arvutivõrgud.