https://www.cvkeskus.ee/27079

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

IT Insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27079

Tööpakkumise number

27079

Töö kirjeldus

  • Arvutite tellimine, ostetud komponentide kontrollimine, tarkvara installeerimine, kasutajakeskkonna viimistlemine kasutajale, saatmine sihtkohta
  • Serverite varundamise jälgimine
  • Võrgukoormuse jälgimine ja viirusekaitse
  • IT insener on asendajaks IT tugiisikule


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame väga head IT tarkvara, raudvara ja võrgunduse tundmist ning kogemusi arvutite seadistamisel. IT insener peab olema väga hoolikas oma töös ja täpne asjaajamises.
Tööks on vajalik hea eesti-, soome- ja inglise keele valdamine. Kasuks tuleb rootsi-, saksa- ja vene keele oskus. Hea kandidaadi omaduseks on samuti valmisolek töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnaliikmena


Ettevõte pakub

järgmiseid motiveerivaid tingimusi edukaks töösoorituseks:

häid töötingimusi, väljakutseterikast tööd rahvusvahelises kontsernis, võimalusi enesearenguks ja motiveerivat töötasu.


Lisainfo

Palume täita elulookirjeldus inglise keeles ja lisada kaaskiri koos detailse IT-alaste oskuste ja kogemuste kirjeldamisega.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29 veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
06 veebruar 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

Stora Enso on üks kolmest maailma juhtivatest ettevõttest paberi-, pakkematerjalide- ja metsandustoodete alal. Enam kui 40-s riigis töötab kokku 42 500 töötajat. Kontserni käive 2003. aastal oli 12,2 biljonit EUR-i. Metsandustoodete divisjon, Forest Products, moodustab kogu grupist 1/4. Metsandustoodete divisjonis on loomisel ühine IT Infrastruktuuri Keskus asukohaga Tallinnas. Eesmärk on hallata kontserni kuni 22-s riigis ttegutsevate ettevõtete IT alased vajadused. IT Infrastruktuuri Keskus pakub tööd arvutite ettevalmistamise, kasutajaõiguste haldamise ja tarkvara installeerimise teenuseid, et aidata kaasa kogu Stora Enso IT keskkonna juhtimisele, arendamisele ja jätkuvale ühtlustamisele.