Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67112

IT insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendivajadustele vastavate IT riist- ja tarkvara lahenduste väljatöötamine ja juurutamine
  • klientide infrastruktuuri tehniline hooldamine, haldamine ja konsultatsioon
  • klientidega seotud projektide ja teenuste juhtimine ja haldamine

Ootused kandidaadile

  • IT-alane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • head teadmised arvuti tarkvarast (Windows 2000/XP, Office kontoritarkvara, Windows 2003 Server, Exchange Server)
  • arvuti riistvara tundmine
  • hea inglise keele oskus
  • juhilubade olemasolu
  • korrektsus ja pingetaluvus

Kasuks tuleb:
  • Linux tarkvara tundmine
  • vene keele oskust suhtlustasemel

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • kaasaegset töökeskkonda
  • sõbralikku töökollektiivi
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#67112
IT insener