Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58776

IT infrastruktuuri spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide tehniline nõustamine

IT-lahenduste hooldamine

IT-lahenduste väljatöötamine

IT-lahenduste installeerimine

Ootused kandidaadile

Microsofti servelahenduste tundmine

Arvutivõrkude tehnoloogiate tundmine

Töökogemus antud valdkonnas vähemalt 3 aastat

Hea suhtlemisoskus, aktiivsus ning valmisolek meeskonnatööks

Isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Loovat ja vaheldusrikast tööd

Perioodilisi erialaseid koolitusi

Tulemusele vastavat palka

Lisainfo

Kasuks tuleb:
Praktilised oskused Linuxi valdkonnas
Inglise ja vene keele oskus
Konsulteerimiskogemus

Tööpakkumise number
#58776

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2006

BCS Infra on 15 aastat järjepidevalt tegutseva infotehnoloogiafirma Baltic Computer Systems tütarettevõte. Täna töötab BCS Infra Tallinna ja Tartu esindustes kokku 30 IT-spetsialisti. Oleme seadnud oma eesmärgiks klientidele toimiva ning turvalise IT infrastruktuuri loomise, arendamise ja tõrgeteta toimivuse tagamise. Lahenduste loomisel kasutame oma koostööpartnerite abi - BCS Infra on Microsoft Certified Gold Partner, IBM Premier Partner ja F-Secure'i Golden Partner.

Vaata rohkem