IT infrastruktuuri ja seadmete haldur

PROMENS AS

Tööpakkumise number

593834

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded
 Majasiseste arvutivõrkude haldus ja arendus
 Erinevate tööterminalide, infoekraanide ja IOT seadmete haldus ja arendus
 Terminaalide haldus- ja jälgimissüsteemide arendamine
 Siseinfosüsteemi arendamise toetamine (ApacheMysqlPhp+Vuejs)

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
 Sõbralikkust ja julgust kaastöötajatega vabalt suhelda
 Kiiret õppimisvõimet
 Oskust iseseisvalt töötada ja enda töid planeerida
 Oskust ja soovi süsteeme parendada
 Suurt huvi arvutisüsteemide tundmaõppimise vastu

Tööd aitavad teha:
 Arvutite riistvaraalased teadmised
 Linuxi opsüsteemi ja administreerimisalased teadmised
 Arvutivõrkude alased teadmised
 Ansible IT automatiseerimisoskused
 VMWare virtuaalserverite halduse oskused
 Synology serverite halduse oskused
 Monit ja M/Monit protsessimonitooringu oskused
 Inglise keele oskus
 PHP, Laravel, Composer oskused
 Javascript, JQuery, Node.js, Vue.js, NPM oskused
 Mysql, Apache, GIT oskused

Ettevõte pakub

Pakume:
 Valikuvabadust uute lahenduste väljatöötamisel ja arendamisel
 Lõpmatut tööpõldu protsesside parendamisel ja automatiseerimisel
 Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt oskustele
 Vajadusel transpordivõimalust (kombinatsioon olemasolevate lahendustega)
 SportID toetust

NB! Töökoht asub Rõngus (40 km Tartust Valga suunas).

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2019
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2019
Soovin kandideerida

PROMENS AS

RPC Grupp on maailma juhtivaid plasttoodete disainijaid ja tootjaid. Grupis on üle 170 üksuse, asukohaga 33 riigis kokku 21 000 töötajaga. Eesti tehases (Rõngus) töötab ca 270 inimest. Koduleht: http://www.rpc-group.com/

Avan ettevõtte profiili