Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56994

It hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvutite riist- ja tarkvara hooldus:

  • arvutikasutajate kaebuste lahendamine ja kasutajate nõustamine riist- ja tarkvara puudutavates küsimustes
  • personaalarvutite paigaldus, hooldus, rikete diagnoos ja pisiremont
  • perifeeriaseadmete paigaldus ja draiverite installeerimine
  • perifeeriaseadmete hooldus, kulumaterjalide hankimine ja vahetamine
  • standardtarkvara installeerimine ja häälestamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • laialdased teadmised PC arvutite riistvarast
  • operatsioonisüsteemide Windows 2000 ja XP põhjalik tundmine
  • vähemalt aastane töökogemus analoogilisel ametikohal
  • B-kategooria autojuhiload
Prioriteetsed isikuomadused:
  • teenindusvalmidus
  • hea suhtlemisoskus
  • positiivne ellusuhtumine
  • kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • atraktiivset tööd sellest valdkonnast huvitatud inimesele
  • professionaalset meeskonda
  • võimalust ennast arendada

Tööpakkumise number
#56994