Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222383

IT hoolduse müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Vastavalt sihtgrupile etteveõtte teenuste tutvustamine, pakkumine kliendikohtumise eesmärgil
* Aktiivne klientidega suhtlemine ja kliendibaasi haldamine
* Müügipakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

* Julgus ja tahe teha aktiivset müügitööd ning suhelda klientidega
* Hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti keeles
* Arvuti kasutamise oskus tööks vajalikul tasemel, kontoriprogrammid
* Initsiatiiv, algatusvõime
* Organiseerimisvõime
* Sisemiselt motiveeritud, muutustega kohanev

Kasuks tuleb:
* Varasem edukas müügitöö kogemus
* Tehniline taiplikkus ja huvi infotehnoloogia vastu
* IT alane haridus

Ettevõte pakub

* Professionaalset töökeskkonda
* Arenguvõimalust
* Rõõmsameelset töökollektiivi
* Stabiilset töötasu võimalusega oma töötasu hea müügiga suurendada

Tööpakkumise number
#222383

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
17. märts 2011

Temp Group Estonia OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte.

Temp Group Estonia OÜ kliendiks 1992. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev infotehnoloogia ettevõte, mis pakub IT hoolduse, konsultatsiooni ja tarkvara
arenduse teenuseid ning grupitöö- ja dokumendihalduse lahendusi Eestis ja lähiriikides.

Vaata rohkem