Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292894

IT Helpdesk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine, IT alane nõustamine ja IT alaste küsimuste lahendamine. Klientidele telefoni ja posti teel küsimistele vastamine.

Tööülesanded:
- Telefoni ja posti teel klientide küsimustele vastamine ja tööde/küsimuste delegeerimine spetsialistidele ning tagasiside kontrollimine
- Klientide nõustamine ja tehnilise toe osutamine
- IT probleemide, tarkvara ja riistvaratemaatiliste küsimuste ja ülesannete lahendamine

Ootused kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodanik
- Kesk-eri või kõrgharidus IKT erialal
- soovitav töökogemus vähemalt 2 aastat
- Hea eesti keele oskus
- Inglise keele valdamine erialasel tasemel
- Arvuti kasutamise oskus professionaalsel tasandil (Microsofti platvormi tooted)
- Kaughaldusvahendite tundmine (RDP, Team Viewer, VNC jt)
- Bürootehnika ja IT seadmete kasutamise oskus
- Erialased teadmised (IT turvalisus, teeninduspõhimõtted, asjaajamine, dokumendihaldus, ajahaldus)
- Etiketinõuete ja teeninduskultuuri tundmine
- Suhtlemis- ja koostööoskus
- Usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus

Kandideerimisel tuleb kasuks:

- kaughaldusvahendi SCCM tundmine;
- riigikaitse valdkonna tundmine;
- avalikus sektoris töötamise kogemus;
- juhendmaterjalide väljatöötamise kogemus;
- riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu.
- Kaitseliidu või Naiskodukaitse liikmelisus

Ettevõte pakub

- Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
- Kaasaegset töökeskkonda
- Sportimisvõimalusi
- Erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Tööle asumise aeg on 02.01.2013
Seoses avaliku teenistuse seadusest tulenevale piirangule vanemametnikele on kandideerimise miinimumvanus 21-eluaastat!
Kandideerimisel lisada ka kaaskiri ja palgasoov!

Tööpakkumise number
#292894

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Kuni 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
26. november 2012
Lisainfo palga kohta:
Palk on bruto

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem

IT Helpdesk