Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194923

IT HALDUR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- infosüsteemi administreerimine, tõrgete kõrvaldamine
- side- ja telesüsteemide haldus
- rakenduste ja programmimuudatuste installeerimine
- kasutajatoe osutamine ja koolituste läbiviimine
- riistvara hangete organiseerimine vastavalt standardile, paigaldus, seadistamine ja hooldamine
- tarkvara hooldus ja korrastus
- infosüsteemi dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

- Väga hea IT-alane kompetents ning eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat
- IT-alane haridus või selle omandamine
- Head teadmised arvuti riistvarast
- Ideede genereerimise ja organiseerimise võime
- SQL päringukeele valdamine
- MS Office/Windows keskkonnas töötamise kogemus ja teadmised

Suhtlusrikast ning vastutusrohket tööd Balbiino toredas meeskonnas ning kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#194923
IT HALDUR