Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59435

IT audiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine järgmistes inforiskide juhtimise valdkondades:

  • IT audit;
  • turvalisuse analüüs;
  • sisekontrollide testimine;
  • projektiriskide juhtimine;
  • turvapoliitika ja -arhitektuur;
  • äritegevuse jätkuvuse planeerimine;
  • äriprotsesside ja IT kontrollide analüüs;
  • integreeritud riskijuhtimine ning e-äri turvalisus.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt bakalaureuse kraad, eelistatavalt infotehnoloogias või sellega seotud valdkonnas;
  • väga hea tehniline baas, vähemalt 4-aastane ülikoolijärgne järjepidev ja tehnilise iseloomuga IT-alane töökogemus (võrgud, administreerimine, andmebaasid või programmeerimine). IT-toodete müügikogemusest edukaks kandideerimiseks ei piisa.
  • arusaam andmeturbe põhimõistetest, väga head teadmised nimetatud valdkonnas tulevad kasuks;
  • oskus ja võime arutleda IT-teemadel tehnilisel ja ärijuhtimise tasemel;
  • avatud suhtleja, naudib ärikontaktide loomist ja ärivõimaluste avastamist;
  • väga hea kliendisuhete loomise ja säilitamise oskus;
  • initsiatiivikus ja võime töötada iseseisvalt ning meeskonnas;
  • ladus suuline ja kirjalik suhtlemisoskus nii eesti kui inglise keeles.

Ettevõte pakub

  • loovat keskkonda;
  • professionaalset ja rahvusvahelist meeskonda;
  • võimalust teha koostööd Eesti tippettevõtetega.

Tööpakkumise number
#59435
IT audiitor