Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199060

IT-assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Firmasisene kasutajatugi;
Suhtlemine majandustarkvara süsteemi tarnijaga;
Osalemine muudatuste läbiviimises (koordineerimine, teavitamine, testimine jne);
Igapäevaste pisiküsimuste lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

* Oled hea suhtleja;
* Meeldib kolleegide juhendamine;
* Oled kohusetundlik ja korrektne;
* Oled initsiatiivikas ja analüüsivõimeline;
* Oskad heal tasemel eesti ning inglise keelt;
* Infotehnoloogia/ärialane kõrgharidus või selle omandamine.

Ettevõte pakub

* Tööks vajalikku Oracle E-Business Suite koolitust;
* Kokkuleppel võimalust töötada kooli kõrvalt;
* Sõbralikku kollektiivi;
* Töökogemust Baltikumi firmas.

Lisainfo

Kasuks tuleb:
* SQL või mõne programeerimiskeele tundmine;
* Eelnev kogemus mõne suurtootja majandustarkvara kasutamisel;
* Vene keele oskus suhtlustasemel;
* B-kategooria juhilubade olemasolu.

Tööpakkumise number
#199060

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

TD Baltic on Baltikumi juhtiv IT toodete distribuutor Eesti, Lätis ja Leedus. TD Baltic turustab kogu Baltikumis enam kui viiekümne tootja IT tooteid, sealhulgas ka maailma suurimaid nagu HP, Microsoft, Cisco, Dell, Xerox, Logitech jne. Pakume tasemel müügituge, kiiret logistikat ning head hinda. Meie kliendid on IT kaupade ja teenuste müügiga tegelevad firmad. Käibelt kuulub TD Baltic 200 Eesti suurima ettevõtte hulka.

Vaata rohkem