Värsked tööpakkumised

IT-arhitekt

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89461

Tööpakkumise number

89461

Töö kirjeldus

  • meetmete väljatöötamine tarkvara arhitektuuri haldamiseks, arendamiseks ning rakendamise kontrollimiseks
  • teenustele orienteeritud arhitektuuri (SOA) ning Java/J2EE platvormi rakendamine uute infosüsteemide arendamisel
  • politsei infosüsteemi tarkvara arhitektuuri haldamine
  • projektdokumentatsiooni läbivaatamine
  • tarkvara väljatöötamise juhendamine
  • osalemine infosüsteemide juurutamisel

Nõudmised kandidaadile

  • erialane (süsteemitehnika või informaatika) kõrgharidus (võib olla ka omandamisel)
  • Java/J2EE platvormi tundmine ning kogemus selle rakendamisel
  • Hibernate ja Spring raamistike tundmine
  • Oracle andmebaasi tundmine
  • iseseisvus ja algatamisvõime
  • eneseväljendamisoskus nii kirjas kui kõnes
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • õppimis- ja arenguvõimalusi
  • häid töötingimusi ja –vahendeid
  • sportimisvõimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus IT-arhitekti rollis
  • eelnev töökogemus projektijuhina
  • eelnev töökogemus politseis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2006

Politseiamet on valitsusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest