Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200266

IT-arhitekt

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Interneti turunduslahenduste valmistamine ja rakendamine
  • Andmebaasiturunduse arendamine
  • Kliendikontaktide loomine ja haldamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
enesekindlat ning positiivset eluhoiakut
väga head arvutikasutusoskust
väga head suhtlemisoskust ja kõrgtasemel eesti keele valdamist
soovi areneda ja õppida
võõrkeeleoskust (vene ja inglise või soome keel)
valmidust töölähetusteks (väljaõpe ja esimesed kuud Soome emafirmas Helsingis)

Kasuks tuleb:
Turunduskogemus ja teadmised müügitööst
Lai ärikogemus

Ettevõte pakub

tasemel koolitust Soomes emafirmas
palju arendavat tööd
toetavat meeskonda
väärilist tasu hea töö eest

Lisainfo

Ootame sooviavaldusi koos CV ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#200266
IT-arhitekt