Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825211

IT arenduste tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sul on suurepärane võimalus olla millegi suure ülesehitaja ja olla osa kokkuhoidvast perekonnast.

Oled oma ala meister, sest:

  • ärivajaduste kaardistamine on sinu pärusmaa
  • tunned end tegijana veebikeskkondades ja naudid tehnilistes arendustes kaasalöömist
  • muret ei valmista arendus- ja hooldustööde eelarvete koostamine / haldamine
  • omad meistri kraadi protsesside juhtimises ning märkad ka pisidetaile
  • tarkvaralahenduste dokumenteerimise, juhendite koostamise ning täiendamisega on sul varasem kogemus olemas
  • lõppkasutajate kasutajatugi ja koolitamine on midagi sellist mida sa naudid oma igapäevatöös

Ootused kandidaadile

Kutsume Sind Terminali uuele ametikohale, kui:

  • sul on tarkvara arendusega seotud ametikoha varasem töökogemus
  • sul on tehniline arusaam tarkvara-  ja veeebitoodetest
  • oled kogenud arenduste juhtimise loomisest kuni kvaliteedi testimiseni
  • sul on teadmised SQL keelest

Ettevõte pakub

Terminal Oil meeskonnaga tasub liituda, sest:

  • megalahedat ja toetavat meeskonda
  • võimalust kasutada ettevõtte autot töösõitudeks
  • kütust ja toitu VIP hinnaga
  • ettevõttesiseseid omatöötaja soodustusi
  • Stebbyga kaasnevaid võimalusi vaba aja veetmiseks
  • maratonidel ja ettevõtte suurüritustel osalemist
  • tööga seonduvaid vajalikke täiendkoolitusi
  • võimalust paindlikuks töögraafikuks
  • kindlat ja pika ajalooga tööandjat

Uuri Terminali elu kohta 56648055 Toomaselt või saada enda CV emailile cv(ät)terminaloil.ee

Töökoht asub Kärkna küla, Tartu vald

Tööpakkumise number
#825211

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
22. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem