Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219662

IT ARENDUSSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* IT arendusprojektide analüüs ja juhtimine
* IT süsteemide integreerimine
* Andmebaasi süsteemide arendamine

Ootused kandidaadile

* IT alane kõrgharidus
* Projektijuhtimise oskused
* Analüüsivõime
* Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
* SQL ja UML tundmine
* Programmeerimise oskus Visual Studio keskonnas (C#, ASP.NET)
* Heal tasemel suuline ja kirjalik eesti, inglise ja vene keele oskus

* Rahvusvahelist inspireerivat töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi;
* Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd;
* Enesearendamise võimalusi;

Lisainfo

Meid ühendab soov ja tahe saavutada kõrged eesmärgid uue tehnoloogia juurutamisel Eestis.
Meie näol leiate meeskonna, kelle igapäevasteks põhiväärtusteks on ausus, visadus ja professionaalsus.

Tööpakkumise number
#219662

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2011
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2011

Ericsson Tallinna tehas kuulub globaalsesse Ericssoni kontserni, mis on maailma juhtivaid sidevõrguseadmete tootjaid, pakkudes telekomiteenuseid ning multimeedia lahendusi enam kui 175 riigis. Ericsson on olnud telekomivallas tegev juba üle saja aasta ning meie loodud võrgus liigub üle 40% mobiilsest kõne- ja andmeside mahust maailmas.

Vaata rohkem