Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294478

IT andmeturbe grupijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* turvapoliitika kujundamine ja rakendamine;
* turvariskide pidev hindamine;
* turvaintsidentide ennetamiseks pidev ennetustegevus;
* turva-alase teavistustegevuse kavandamine.

Ootused kandidaadile

* info-,turva-ja kommunikatsioonitehnoloogia ning terminoloogia tundmine,
* teadmised ja oskused info-,turva-ja kommunikatsioonitehnoloogia teenuste ekspluatatsioonist ja arendamisest;
* IT alane haridus või selle omandamine;
* MS operatsioonisüsteemide ja kontoritarkvara tundmine;
* MS SQL tundmine spetsialisti tasemel;
* Linux operatsioonisüsteemide tundmine;
* võime töötada iseseisvalt pingelises olukorras;
* väga hea suhtlemis-ja meeskonnatööoskus;
* analüüsivõime, kohusetunne, pingetaluvus, abivalmidus;
* soov ennast arendada andmeturbe valdkonnas;
* erialase inglise keele oskus;
* eesti keele oskus kirjas ja suhtluses kõrgtasemel;

Ettevõte pakub

* töökogemust suures ja keerulises ettevõttes;
* võimalust erialaselt areneda ja end proovile panna;
* suurepärast meeskonda;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* kaasaegset töökeskkonda;
* tööalast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#294478

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2012

Oleme kiiresti arenev, hästitoimiv raviasutus, kus parima tervishoiuteenuse osutamise nimel töötab enam kui 2000 inimest.
AS Ida-Tallinna Keskhaigla on moodustatud Tallinna Magdaleena Haigla, Tallinna Keskhaigla, Tallinna Hooldushaigla, Tallinna Järve Haigla ning Tõnismäe Polikliiniku ühendamise teel.

Meie haigla eesmärgiks on pakkuda inimesekeskset arsti- ja õendusabi tippmeditsiini tasemel ning aidata kaasa sotsiaalse kindlustunde suurendamisele ühiskonnas.
Ootame Sind oma meeskonda!

Vaata rohkem