https://www.cvkeskus.ee/296341

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296341

IT analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sind huvitab osalemine tarkvara loomisel, kui Sa väärtustad koostööd ja soovid jagada oma teadmisi lahenduste väljatöötamisel, siis oled oodatud meie meeskonda!

Sinu ülesandeks oleks osalemine arendusprojektide planeerimises, koostöös tellijaga sisejulgeoleku valdkonna vajadustele vastavate lahenduste väljatöötamiseks nõuete kirjeldamine ning tööprotsesside kaardistamine, teenuste arendusvajaduste analüüsimine, lähteülesande koostamine tarkvaraarendajale, osalemine realiseeritud lahenduse nõuetele vastavuse kontrollimises ning dokumenteerituse tagamine koostöös arendajaga.

Kuuluksid teenuste arendus- ja haldusmeeskonda, mis annab võimaluse jagada teadmisi ja panustada isiklikult teenuse tagamisse. Analüütiku töö tulemusena saavad politseinikud, päästjad ja piirivalvurid just sellise tarkvaralahenduse, mis aitab neil täita turvalisuse tagamiseks vajalikke ülesandeid.

Lisaks kuuluksid Sa analüütikute meeskonda, kellega üheskoos osaleda analüüsi valdkonna arendamises ja arendustegevuse parimate praktikate kujundamises meie organisatsioonis.


Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

 • meeskonnatööle orienteeritust, avatust ja koostöö väärtustamist;
 • süsteemsust oma tegevuste kavandamisel, korrektsust asjaajamises ja täpsust detailides;
 • analüütilist mõtteviisi, üldistusvõimet ja olulise eristamist;
 • väga head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust, mis võimaldab erinevate inimestega head kontakti saada;
 • tarkvara arendusprotsessi põhimõtete tundmist;
 • modelleerimistehnoloogiate ja - vahendite tundmist;
 • eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise keele oskust vähemalt kesktasemel;
 • infotehnoloogia-alast kõrgharidust;
 • kiiret õppimisvõimet;
 • algatusvõimet ja loovust.

Kasuks tuleb:
 • lai silmaring;
 • teadmised riigihangete korraldusest;
 • teadmised projektijuhtimisest ja projekti vormis arendustööde läbiviimisest;
 • erinevate arendusmetoodikate tundmine;
 • pingetaluvus.


Ettevõte pakub

Meie saame Sulle pakkuda huvitavat ja vastutusrikast tööd infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas, sh sisejulgeoleku alal oluliste eesmärkide saavutamises osalemist, võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks, nooruslikku ja sõbralikku töökollektiivi uues ja põnevas töökeskkonnas ning kvalifikatsioonile ja oskustele vastavat töötasu.


Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6300, henry.semmel[ät]smit.ee (Henry Semmel, analüüsiosakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6323 (Ülle Sakias, personalispetsialist).


Tööpakkumise number
#296341

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumis ja tema valitsemisalas riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine. Teenindame Siseministeeriumi, Politsei- ja Piirivalveametit, Päästeametit, Häirekeskust ning Sisekaitseakadeemiat. Siseministeeriumi valitsemisala on riigi üks suurimaid ning tegevusvaldkondade spekter väga lai, mistõttu otsime juurde tööjõudu, kellega koos klientide soovid ellu viia ning seeläbi tõsta riigi üldist turvalisust.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
IT analüütik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!