Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219067

IT - analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ärianalüüsi ja süsteemianalüüsi teostamine
  • Infosüsteemi prototüübi loomine
  • Osalemine infosüsteemi arhitektuuri disainimises
  • Programmeerijate konsulteerimine
  • Osalemine arendamise ja testimise protsessis

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidust IT valdkonnas
  • Tarkvara modelleerimise alaseid teadmisi ja oskusi
  • Tugevat analüütilist mõtlemist
  • Head kontsentreerumisvõimet
  • Vähemalt kahe-aastast töökogemust süsteemianalüütikuna

Ettevõte pakub

  • Suuri eesmärke ja väärikaid väljakutseid
  • Võimalust eneseteostuseks osaledes riigile olulises projektis ning tehes koostööd valdkonna tippspetsialistidega
  • Motiveerivat ja innustavat meeskonda
  • Riigiameti tavapäraseid soodustusi (35-päevast põhipuhkust, vajadusel õppepuhkust)
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#219067

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2011

RIK (Registrite ja Infosüsteemide Keskus) on Justiitsministeeriumi haldusala asutus, mille eesmärgiks on luua integreeritud e-teenuseid pakkuv innovaatiline keskkond riigihaldus-, õigus- ja kriminaalpoliitika efektiivsemaks toimimiseks. RIK haldab ja arendab mitmeid riigile ja kodanikule olulisi registreid ja infosüsteeme nagu e-Äriregister, e-Notar ja e-Kinnistusraamat, e-Toimik jt.

RIK on Eesti suurim IT-le orienteeritud riigiasutus. Meie meeskonnas töötab 150 erialaprofessionaali. Tegeleme riiklike projektide teostuse ja juhtimisega.

Vaata lähemalt meie missiooni, visiooni ja tunnustatud väärtuseid:

Vaata rohkem