Värsked tööpakkumised

IT analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112087

Tööpakkumise number

112087

Töö kirjeldus

- Politsei süsteemide analüüsimine, tööprotsesside kaardistamine
- Programmide struktuuride ja kasutusvõimaluste kujundamine
- Programmeerimisülesannete planeerimine, kavandamine ja koostamine. Aja- ja tööjõuressursside kavandamine
- Kasutajate vajaduste analüüsimine
- Terviksüsteemide disainimine
- Osalemine infosüsteemide juurutamisel

Nõudmised kandidaadile

- Erialane (süsteemitehnika või informaatika) kõrgharidus (võib olla ka omandamisel)
- Objekt-orienteeritud analüüsi ning UML vahendite kasutamise oskus
- Vähemalt 2 aastane töökogemus IT analüütikuna
- Iseseisvus ja algatamisvõime
- Eneseväljendamisoskus nii kirjas kui kõnes
- Eesti keele oskus kesktasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega

Kasuks tuleb:
- Java/J2EE platvormi tundmine
- Eelnev töökogemus politseis

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja vastutusrikast tööd
- Õppimis- ja arenguvõimalusi
- Brutopalk peale katseaja lõppu kuni 19000 krooni
- Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Täiendav informatsioon: Andrus Voolaine, tel 612 3390, andrus.voolaine[ät]pol.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
25. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2007

Politseiamet on valitsusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest