Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187851

IT analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tööprotsesside analüüs;
* infosüsteemi tarkvara arenduse lähteülesande koostamine;
* infosüsteemi tarkvara testimine;
* kasutajate koolitamine.

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus (soovitavalt infotehnoloogiaalane);
* isesisva töö planeerimise oskus;
* hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;
* analüüsivõime, süsteemsus, kohusetunne, pingetaluvus, loovus, algatusvõime;
* eesti keele oskus kõrgtasemel;
* hea inglise keele oskus ja soovitavalt vene keele oskus.

Ettevõte pakub

* töökogemust suures ja keerulises ettevõttes;
* võimalust erialaselt areneda ja end proovile panna;
* suurepärast meeskonda;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* kaasaegset töökeskkonda;
* tööalast täiendkoolitust.

Lisainfo

Töökoht asub Pärnu mnt 104.
Tööaeg E-R kella 08.00-16.30, vajadusel õhtune töö ja koduvalved.
Kandideerimisel palun oma CV ära märkida palgasoov.

Tööpakkumise number
#187851