Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142178

IT analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanded on kliendi soovide väljaselgitamine,
klientide nõustamine ja suunamine,
infosüsteemide analüüsi läbiviimine ja tulemuste kontroll,
süsteemidisain ja selle juurde kuuluva dokumentatsiooni koostamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on infotehnoloogiaalane kõrgharidus või on selle omandamine pooleli,
tunned IT süsteemide arendusmeetodeid (UML ja CASE vahendite tundmine ja valdamine) ja
IT süsteemide põhimõtetteid (andmebaasid, web aplikatsioonid ),
omad tarkvara modelleerimise alaseid teadmisi.
Suudad analüüsida ja iseseisvalt otsustada.
Sind iseloomustab kohusetundlikkus ja vastutustunne.
Oled suurepärane suhtleja ja õpihimuline.
Valdad heal tasemel eesti ja inglise keele.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust töötada sõbralikus meeskonnas
Meie poolt rahvusvaheline töökeskkond
Laialdaselt eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
Vääriline töö saab vääriliselt tasustatud

Tööpakkumise number
#142178

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2008
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2008

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq SE, mis on üks suuremaid elektroonikatoodete valmistamise teenuse pakkujaid maailmas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1992. aastal ning on olnud läbi aegade kontserni üheks suuremaks tehaseks. Meie eesmärkideks on rahulolevad kliendid; pühendunud personal; ausus ja vastutustunne. Areneme pidevalt kiires muutuvas maailmas ja oleme pühendunud oma eesmärkidele.

Vaata rohkem