Värsked tööpakkumised

IT analüütik-projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184082

Tööpakkumise number

184082

Töö kirjeldus

Andmeaida valdkonna analüütik-projektijuhina on Sinu ülesanneteks:
• valdkonna IT arendusprojektide eelanalüüs, püstitamine ja juhtimine,
• klientide intervjueerimine ning nõuete analüüsi teostamine,
• allika analüüside teostamine ja dokumenteerimine,
• analüüsilahenduste ja nende andmemudelite disainimine ning sobivate lahendusalternatiivide väljatöötamine koostöös klientidega,
• lähteülesande koostamine arendajatele,
• valminud lahenduste testimine.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:
• Sul on majanduslik või IT-alane kõrgharidus,
• omad vähemalt 2-aastast töökogemust IT- või ärianalüütikuna,
• oled tõestanud end eduka projektijuhina,
• tunned süvendatud huvi äriprotsesside vastu,
• Sul on analüütiline ja struktureeritud mõtlemine,
• oled põhjalik ja tahad töötada detailidega,
• oled suhtlemisaldis ja uudishimulik, uutele ideedele avatud,
• valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt.

SQL päringukeele ja Business Intelligence metoodikate ja kontseptsioonide tundmine annab kandideerimisel eelise.

• inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti, suurimate IT projektide arendamisega,
• võimalust olla osaline unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma, tipptasemel tehnoloogiatega,
• võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri arendamises ja rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse,
• suurettevõtte hüvesid, võimalust koostööks paljude ala tipptegijatega, kindlat tööd stabiilses äris,
• võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis,
• sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Lisainfo

Tahad teada rohkem?
Sinu küsimustele vastab IT arenduse andmeaida valdkonna juht Mark Zirk telefonil 71 52 295.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2009
Kuulutus sisestati:
15. september 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arendusosakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise infrastruktuuri toimimine.