Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #629267

It-analüütik/ it-arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda IT-analüütikut/ IT-arhitekti

IT-analüütiku/ IT-arhitektina aitad KPMG klientidel leida sobivaima tehnilise lahenduse nende äriprobleemile. Peamised ülesanded on seotud organisatsiooni digitaliseerimise potentsiaali hindamise ning äri, funktsionaalsete ja mittefunktsionaalsete nõuete analüüsiga. Lisaks analüüsid integratsioonide vajadust ja koostad tehnilisi kirjeldusi, kaardistad protsesse ning kavandad süsteemi tarkvaraandmestruktuure detailide lõikes. Väga olulisel kohal on pidev areng ja õppimine ning enda kursis hoidmine uute tehnoloogiate, lahenduste ja võimalustega.

Nõudmised kandidaadile

  • tunned infosüsteemide analüüsi metoodikaid ja oled analüütilise mõtlemisega;
  • tunned erinevaid tehnoloogiaplatvorme ja kuidas süsteemid omavahel töötavad;
  • oskad tõlkida ärilised ootused tehnoloogiliste lahenduste keelde;
  • omad teadmisi tarkvaraarenduse protsessidest ja arhitektuurist;
  • oskad koostada arhitektuuri erinevaid vaateid (IT, äri, IT-arhitektuuri vaates);
  • omad IT või reaalteaduste alast kõrgharidust;
  • oskad hästi eesti ja inglise keelt;
  • kasuks tuleb erinevate arendusmetodoloogiate tundmine (UML, Java, SQL).

Ettevõte pakub

Miks liituda meie meeskonnaga?
Ühinedes KPMG-ga saad Sa osaks dünaamilisest ja rahvusvahelisest organisatsioonist, kus väärtustatakse saavutusi, professionaalsust ja omavahelist koostööd. Pakume Sulle laialdasi eneseteostus- ja arenguvõimalusi, väärilist töötasu ja mitmekülgset motivatsioonipaketti. Sind ümbritsevad ambitsioonikad kolleegid ning töötad tipptegijatega nii Eestis kui piiriüleselt – meiega kindlustad endale tugeva kontaktide võrgustiku ja intellektuaalse kapitali.

Tööpakkumise number
#629267

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
26. november 2019

KPMG on ülemaailmne auditi-, maksu- ja nõustamisteenuseid pakkuvate ettevõtjate võrgustik. Tegutseme 154 riigis ja meie liikmesettevõtetes üle maailma töötab enam kui 200 000 inimest. KPMG Eestis töötab ligi 200 inimest nii Tallinnas kui Tartus. KPMG Baltics on üks juhtivaid rahvusvahelisi ärinõustamisfirmasid Baltikumis.

Vaata rohkem