Värsked tööpakkumised

It- alane helpdesk töötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 156313

Tööpakkumise number

156313

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
-Klientide assisteerimine telefoni teel IT alaste probleemide lahendamisel

Nõudmised kandidaadile

-väga hea soome keele oskus nii kõnes kui kirjas
-hea inglise keele oskus
-varasem töökogemus klienditeendajana
-hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
-teadmised IT valdkonnast

Ettevõte pakub

vahetustega tööd meeldivas kollektiivis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2008

Varumeesteenindus OÜ
OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad OÜ Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum ja Competence-Forum.

Meie kliendiks on callcenteri teenust pakkuv ettevõtte.