Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68867

It administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Microsoft Exchange, IIS ja Windows serverite administreerimine

Ootused kandidaadile

Informaatikaalane kõrgharidus või selle omandamine
Eelnev töökogemus IT valdkonnas, soovitavalt administraatorina
Väga head IT-alased teadmised ja oskused (riist-, tarkvara, MS operatsioonisüsteemid, kontoritarkvara)
Eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel
Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
Iseseisvus ja organiseerimisvõime

Kasuks tuleb MCP või muu samalaadse sertifikaadi olemasolu, andmebaaside administreerimise oskus, töökogemus suures organisatsioonis

Ettevõte pakub

Paindlikku ja töötajaga arvestavat organisatsiooni
Huvitavat ja erialaseid väljakutseid pakkuvat tööd kaasaegses keskkonnas
Konkurentsivõimelist töötasu
Õppimis- ja arenemisvõimalust

Tööpakkumise number
#68867