Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149925

It administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Linux serverite administreerimine
  • Võrguseadmete haldamine (tulemüürid, VPNid, switchid)

Ootused kandidaadile

  • IT alane kõrgharidus ja töökogemus vähemalt aasta või pikaajaline töökogemus administraatorina
  • Väga head IT-alased teadmised ja oskused (riist- ja tarkvara)
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
  • Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • Iseseisvus, initsiatiivikus, koostöövalmidus

Kasuks tuleb:

  • Java serverite tundmine (Tomcat, JBoss)
  • MS Windows operatsioonisüsteemide tundmine
  • Andmebaaside administreerimise kogemus
  • Töökogemus suures organisatsioonis

  • Huvitavat ja väljakutseterikast tööd kaasaegses keskkonnas
  • Konkuretsivõimelist töötasu
  • Riigiameti tavapäraseid soodustusi (õppelaenu kustutamist, 35-päevast põhipuhkust, vajadusel õppepuhkust)
  • Sporditoetust ja heade töötulemuste eest täiendavat tulemustasu
  • Võimalusi täiendkoolitusteks

Tööpakkumise number
#149925

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2008
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2008

Registrite ja Infosüsteemide Keskus on Justiitsministeeriumi valitsemisalas töötav kiiresti arenev riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Justiitsministeeriumi valitsemisala registrite ja infosüsteemide loomine, arendamine ja haldamine ning side- ja infotehnoloogiaalaste teenuste pakkumine.

Vaata rohkem