Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36184

IT-administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kasutajatoe pakkumine
  • võrgu administreerimine
  • vajadusel IT-seadmete tellimine ning hankijatega suhtlemine
  • tarkvara litsentside olemasolu ja aegumistähtaegade jälgimine
  • riist-ja tarkvara ning seadmete paigaldus

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus ja/või vähemalt aastane töökogemus antud valdkonnas
- teenindus- ja koostöövalmidus
- täpsus, korrektsus ja vastutustunne
- positiivne ellusuhtumine
- inglise keele valdamine

Ettevõte pakub

< töötulemustest sõltuvat palka
< noort ja töökat meeskonda
< kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#36184