Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327827

IT-administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Microsoft Windows serverite administreerimine, jõudluse ja mahtude monitooring ning probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile

  • kesk-eri või kõrgharidus IKT erialal;
  • töökogemus vähemalt 3 aastat;
  • hea eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel;
  • inglise keele valdamine erialasel tasemel;
  • suhtlemis- ja koostööoskus;
  • usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus;
  • B- kategooria autojuhiload.

Süvendatud teadmised ja oskused järgmistes valdkondades:
  • Windows operatsioonisüsteemidega serverite ja tööjaamade administreerimine;
  • Windows Active Directory ja MS Exchange administreerimine.

Kandideerimisel tuleb kasuks
  • teadmised ja kogemused võrkude ülesehitusest;
  • virtuaalkeskkonna tundmine;
  • teadmised terminalilahendustest;
  • teadmised dokumendihaldusest;
  • riigikaitse valdkonna tundmine;
  • avalikus sektoris töötamise kogemus;
  • juhendmaterjalide väljatöötamise kogemus;
  • riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu;
  • Kaitseliidu liikmelisus;
  • varasem teenistuskogemus Kaitseväes.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • sportimisvõimalusi;
  • erialast täiendkoolitust.

Lisainfo

CV-le lisada motivatsioonikiri

Tööpakkumise number
#327827

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2013

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem