Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26284

IT- administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on operatsioonisüsteemide ja andmebaasisüsteemide administreerimine.

- lokaalse arvutivõrgu arendamine, hooldamine, seadmete lisamine
- riistvara ostmine ja hooldus
- tarkvara valik, installeerimine
- IT projektide elluviimine
- kasutajatoe osutamine (kasutajakoolitus, arvutialaste probleemide lahendamine ja konsultatsioonid)

Ootused kandidaadile

  • Sobivalt kandidaadilt eeldame töökogemust arvutihoolduse spetsialistina; operatsioonisüsteemide tundmist; inglise keele oskust (soome keele oskus tuleb kasuks); väga head suhtlemisoskust, kohanemisvõimet ja pingetaluvust; oskust töötada meeskonnas.

  • Kasuks tuleb arvuti- või süsteemitehnika alane kõrgharidus või selle omandamine;
sertifikaadid, erialane täiendõpe; positiivne ellusuhtumine ja avatus.

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.

Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com
Kandideerimiseks palume CV saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
märgusõna:"IT-administraator"

Tööpakkumise number
#26284