Värsked tööpakkumised

IT administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98105

Tööpakkumise number

98105

Töö kirjeldus

- Serverite ja infosüsteemide töö jälgimine ning rikete ja vigade kõrvaldamine
- Serverite ja infosüsteemidega seotud probleemidele lahenduste pakkumine
- IT süsteemide korrektne dokumenteerimine
- Serverite ja rakenduste installeerimine
- Kasutajate haldamine

Nõudmised kandidaadile

- IT alane haridus ja töökogemus
- Microsofti toodete hea tundmine
- Iseseisvus ja analüüsimisoskus IT probleemide lahendamisel
- Head teadmised riist- ja tarkvarast
- Heal tasemel suuline ja kirjalik eesti keele oskus
- Erialase inglise keele oskus
- Hea väljendusoskus ja valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Pakume korralikke töötingimusi ja töötasu

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007

Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla on moodustatud 2003. aastal, et ühendada Kohtla-Järve ja Jõhvi linnades aktiivravi osutavate haiglate tegevus. Haigla otsene vastutuspiirkond on rohkem kui 100,000 elanikku, haiglas on ca 350 statsionaarset ravivoodit ja ca 900 töötajat. Haigla nõukogus on võrdselt esindatud Kohtla-Järve linn ja Tartu Ülikooli Kliinikum.