Värsked tööpakkumised

Isoleerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30850

Tööpakkumise number

30850

Töö kirjeldus

* Ventilatsoon, või kütte torustike isoleerimine klaas- või kivivillaga ja vajadusel katmine tsinkplekiga.
* Töötamine ehitus objektidel (nii sees kui väljas ja kõrgustel ).
* Töötamine on liikuv ( üle Eesti )
* Brigaadi või objekti juhtimine ( kui on oskused)
* Ehitusel organiseerimine ( kui on oskused)

Nõudmised kandidaadile

*Valmisolek intensiivseks ja iseseisvaks tööks
*kohusetundlik, töötahe
*ausus ja lojaalsus, aktiivsus
*eelnev töökogemus (pole oluline, aga tuleb kasuks)
*eesti ja vene keele valdamine (suhtlus tasandil)
*organiseerimisvõime
*sõltumatus alkoholist
*teotahe
*töökus, kohuse- ja vastutustunne
*valmisolek ületunnitööks

* Lisaks väljakutsuvatele ülesannetele pakume teile tööd noores kollektiivis ja tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka
*stabiilset tööd.
*arenemisvõimalusi
*kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
*oma meeskonna loomist
*sportimisvõimalusi

Lisainfo

Oleme nõus pakutavale ametikohale tööle võtma välljaõppega ( tingimus: ausus ja lojaalsus).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
14. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
24. mai 2004
Brutopalk:
Alates 3800 kuni 10000 EEK kuus

BalticStock OÜ on asustatud 28.08.2002a. Firma põhitegevuseks on isolatsiooni-, ventilatsiooni- ja plekitööd.