https://www.cvkeskus.ee/126945

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126945

Isoleerija-plekksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hoonesiseste ja väliste torustike ning mahutite isoleerimine kaasaegsete isolatsioonimaterjalidega.


Ootused kandidaadile

ausus, kohusetunne
õppimis- ja arenemisvõime


Ettevõte pakub

õppimis- ja arenemisvõimalust
palka vastavalt tööle
stabiilset töösuhet


Tööpakkumise number
#126945
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Isoleerija-plekksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!