Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288930

Isolatsiooni plekksepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsitakse isolatsiooni plekkseppi Soome, Lapeenrantasse.

Ootused kandidaadile

* kogemused plekkosade kavandamises
* kogemused plekkosade seadistuses
* peab olemas olema tööohutuskaart
* plussiks on kogemus Soomes töötamisel
* eelistatud on need kandidaadid, kes on võimelised suhtlema soome või vähemalt inglise keeles (värvatakse kuni 4 inimest, iga teine peab oskama ühte mainitud keelt suhtlustasandil).

Ettevõte pakub

* töötasu 11-12 eurot tunnis
* elukoha leidmisel aidatakse.

Tööpakkumise number
#288930

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2012

Temp Group Estonia OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem