Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138962

Isikukaitsevahendite turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Isikukaitsevahendite turundusplaani koostamine ning selle ellu viimine.
  • Turundusprojektide ja -kampaaniate planeerimine ja läbiviimine.
  • Läbiviidud turundustegevuste tulemuslikkuse analüüsimine.
  • Koostööpartneritega suhtlemine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus.
  • Varasem töökogemus turundusalal vähemalt 2 aastat.
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea arvutikasutusoskus.
  • Hea suhtlus- ja eneseväljendusoskus.
  • Loomingulisus, aktiivsus ja initsiatiivkus.
  • Paindlikkus ja valmisolek meeskonnatööks.
  • Analüütilisus, järjepidevus ja tulemustele orienteeritus.

Kasuks tuleb:
  • Varasem töökogemus turundusvaldkonnas ja arvutiga turundusmaterjalide kujundamise oskus.

  • Mitmekesist ja huvitavat tööd edukas rahvusvahelises kontsernis.
  • Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid kolleege.
  • Konkurentsivõimelist töötasu.
  • 38 päeva puhkust ning elukindlustust.

Tööpakkumise number
#138962

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2008

3M Company on üle 23 miljardi dollarilise aastakäibega rahvusvaheline kontsern, mille peakontor asub USA-s. Ettevõte toodab ja turustab üle 50,000 erineva toote ning firma missioon on olla maailma innovatiivseim ettevõte. 3M-i tooteportfelli kuuluvad peamiselt kontoritarbed, tööstus-,
tervishoiu- ja ohutustooted.
Lisainfo ettevõtte kohta: www.mmm.com

Vaata rohkem