Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126927

Isikukaitsevahendite müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute kliendisuhete loomine, toodete tutvustamine ja läbirääkimiste pidamine
  • Olemasolevate klientide haldamine ning suhete arendamine
  • Tellimuste tegemine
  • Koostöö tarnijaga ning sortimendi valik
  • Ettevõtte esindamine messidel ja muudeks kontaktide loomiseks vajalikel üritustel

Ootused kandidaadile

  • Oled tegelenud aktiivse müügitööga vähemalt ühe aasta
  • Naudid suhtlemist ja uute kontaktide loomist ning oma varasemast müügitööst on Sul ette näidata väga head tulemused
  • Valdad eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas ning vene keelt suhtlustasandil
  • Omad B-kategooria autojuhilube
  • Oled positiivne, särav ja edule orienteeritud inimene, kes naudib müügitööd

Ettevõte pakub

  • Müügi- ja toodete alaseid koolitusi
  • Komandeeringuid tarnijate juurde ja messidele
  • Kõiki tööks vajalikke vahendeid (ametiauto, telefon, mugav kontor)
  • Arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#126927