Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668849

Isiklik abistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Abistamine igapäevatoimingutes, milles liikumis- või nägemispuudega inimene, abi vajab. Näiteks kodu ja enese korrastamisel, poes, vaba aja üritustel, tööalastes tegemistes, koolitustel kui ka teraapiatel käimine vm.

Sobib nii meestele kui naistele.

Ootused kandidaadile

Valmisolek õppida töö käigus, kohusetundlikkus, ausus ja puhtus.

Vaheldusrikast tööd, paindlikku töögraafikut ja tööd käsunduslepingu alusel.

Tööpakkumise number
#668849

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 3.61 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. september 2020

Tervisehäiretega isikute ühendused ja nende liidud; puuetega inimeste ühendused ja nende liidud; erigruppide kaitsega seotud ühendused 2015infor2

Vaata rohkem