Värsked tööpakkumised

ISIC müügi- ja arendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123469

Tööpakkumise number

123469

Töö kirjeldus

ISIC müügi- ja arendusjuhi tähtsamad tööülesanded on:
- Müügistrateegia väljatöötamine ja rakendamine
- Müügiprognooside koostamine
- Olemasoleva müügivõrgustiku analüüsimine, uute toodete ja müügikanalite välja arendamine
- Kaardi lisafunktsioonide arendamine ja rakendamine
- Aktiivne suhtlus üliõpilaskondade ja õppeasutustega

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
- omad kõrgharidust
- oled osalenud arendus- ja/või müügiprotsessides
- Sind iseloomustab eneseinitsiatiivikus, aktiivsus ja hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
- tehniline taip

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- suurepärast eneseteostusvõimalust
- konkurentsivõimelist tulemustest sõltuvat palka
- huvitavat ja mitmekesist tööd
- head töökeskkonda Tallinna kesklinnas ja nooruslikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. september 2007
Kuulutus sisestati:
12. september 2007

Eesti Üliõpilaskondade Liit on Eesti ülikoolide üliõpilasesinduste katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on esindada tudengite hariduslikke, sotsiaalseid ja kultuurilisi huve ning kaitsta nende õigusi. 1993. aastast on Eesti Üliõpilaskondade Liit rahvusvahelise ISIC kaubamärgi ametlik esindaja Eestis.